eusatiptv.com

Firma Hakkında

eusatiptv.com size en iyi internet televizyonu deneyimini sunmak için kendini sürekli geliştiren ve yenileyen bir şirkettir. Farklı kaynak sağlayıcılardan aldığı yayınlar ve profesyonel CND alt yapısı sayesinde büyük çaplı BotNet ve DDoS saldırılarını başarı ile savuşturur.

Yorumlar (8)

 1. Avatar volkanerd diyorki:

  Yaklaşık 1 seneden fazladır eurosat.vip (eski adıyla nwork iptv) kullanıyorum. Gerek ilgili kişilerin anlık destek vermesi, gerekse zaman zaman yapılan kampanyalar ile üyeliğe ek kanallar eklemek gibi sürprizler yapıyorlar. Kolay kolay böyle bir sisteme yorum yapacağımı düşünmezdim ama bu insanlar hakikaten hak ediyorlar. Emeklerine sağlık.

 2. Avatar rifat35 diyorki:

  Ekrem bey kişiliği ve ekibi ile gerçekten işinin hakkını veren biridir. Mgold mağduriyetin den bu yana kimseye kefil olmamıştım. Ama gerçekten aldığından beri hiç sorun yaşamadım.

 3. Avatar fatihkilinc diyorki:

  Güvenilir firma 4 senedir bizi üzmedi cok şükür. Sorunlu dönemler olmadı deyil ama hep isinin arkasında durdu. Birde isim değiştirip eski adini gururla söylenen kac firma var ki. buyuksun reyizzz

 4. Avatar Majestro8 diyorki:

  2 yıla yakındır kullanıyorum. Gayet memnunum. Herhangi bir sorun olduğunda hızlı bir şekilde dönüş yapıyor ve sorunu anında cozuyorlar. Yeni üyelik alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

 5. Avatar aitsizbiri diyorki:

  Ben yaklaşık 1 seneye yakındır kullanıyorum ve daha once bir cok firmadan satın alıp ilk kez pişman olmadığım firma.Başta cok cekindim diğerleri gibi patlar diye ama ilk defa korktugum basıma gelmedi.Her yerde oldugu gibi bazı dönemlerde sıkıntı oldu ama her zaman destek vererek ve samimiyetle yaklasarak sorunumu cozduler.Gözünüzü kırpmadan bu firmayı deneyebilirsiniz eminim sizde benim gibi pişman olmayacaksınız…

 6. Avatar ahmetka diyorki:

  Güvenli bir firmadır. Para değil hizmet odaklı bir yöneticiye sahiptir. Herhangi bir sorun veya sıkıntı da hemen ilgilidirler. Düşük mpbs internete sahip olmama rağmen hiç donma yaşamadım. Kullandığımdan beri hiçbir sorun da yaşamadım. Şiddetle tavsiye ediyorum..

Yorum yaz

YORUM YAZMA KURALLARI

 • Mümkün olduğu kadar ayrıntılı ve objektif olun.
 • Sitemizi sadece olumsuz yorumlarınızı paylaşmak için kullanmayın.
 • Tüketicilerin negatif yorumlara olduğu kadar pozitif yorumlara da ihtiyaç duyduğunu unutmayın.
 • Dilbilgisi ve yazım denetimini kullanarak açık ve net yorumlar yazın
 • Kötü amaçla kullanmayın, kimseyi rencide etmeyin veya tehdit etmeyin
 • İsim, telefon numarası veya e-posta adresi gibi kişisel bilgileri paylaşmayın
 • Hakaret ve küfür etmeyin.
 • Yazarken büyük harf ve gereksiz ünlemler kullanmayın.
 • Aşırı olumlu ya da reklam kokan yazma stilleri bulunan yorumlar paylaştığınız taktirde kötü niyet sezip yorumunuzu dikkate almayabiliriz. İçerik ekibimiz, neyin reklam koktuğu ile ilgili son sözü söylemektedir. Ayrıca bu tarz yorumların diğer kullanıcılar tarafından şikayet edilebileceğini de unutmayın.
 • İncelemelerinizde, yorumlarınızda reklam yayınlamayın. Viral reklamcılık, link vermek, promosyonlar duyurmak reklam Içerir ve pazarlama faaliyeti olarak kabul edilir. Belirsiz durumlarda içerik ekibimiz son sözü söyler.

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Firma Bilgileri

Paylaş