Soru-Cevap

Gold Firmalar Nedir?

İlanlarının öncelikli yayınlanmasını isteyen firmaların ekstra abonelik ücreti ödeyerek ilanlarını yayınladıkları üyelik tipidir. Gold firmaların ilanları ana sayfada üst bölümde yayınlanır, sınırsız firma ve ilan ekleme hakkına sahiptirler. Ayrıca ilan sayfasında e-posta adresleri yayınlanır ve isteyen kullanıcılar firmaya sayfamız üzerinden direk e-posta gönderebilirler.

Onaylı Firmalar Nedir?

Onaylı firmalar, alan adı (domain) yaşı 3 yıl ve üstü olan firmalardır. 3 Yıldır aynı adreste hizmet verdikleri kayıtlı olan firmalar ulaşılabilirlik anlamında daha güvenli firma oldukları düşünülerek onaylı firmalar bölümünde yayınlanırlar. Onaylı firmaların web sitelerinde SSL güvenlik sertifikası, güncel telefon numarası bulunmaktadır. Onaylı firmalar için iptvburada.net sadece ilgili firmanın herkese açık bilgilerini incelemek ile yükümlüdür. Hizmetleri anlamında hiç bir garanti vermemektedir.

Paket İlanları Nedir?

Kayıtlı firmaların, IPTV paketlerini ekledikleri ve tanıttıkları bölümdür. Türkiye Paketleri, Dünya Paketleri ve Özel Paketler olarak 3 sekmeden oluşmaktadır. Kullanıcılar, ilgili firmaların paketlerini inceleyerek, fiyatlarını görerek kararlarını verip ilgili firmadan satın alma işlemlerini yapabilirler.

Firmalar Hakkındaki Yorumlara Nasıl Ulaşılır?

Firmalar hakkındaki gerçek kullanıcı yorumlarına firmaya ait ilanların bulunduğu sayfalarının alt bölümünden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de firma hakkında yorumlarınızı aynı sayfadan iletebilirsiniz.

Firmalardan Paket Nasıl Alınır?

Sistemde kayıtlı olan firmaların ilanlarına giderek, firmanın web sitesine ulaşarak satışta olan paketlerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her firmanın farklı bir satın alma işleyişi olduğunu unutmayınız. Ödeme yöntemleri, taksit seçenekleri firmaya göre farklılık göstermektedir.

IPTV Burada'nın Sorumlulukları Nedir?

IPTVBurada.net, bir rehber sistemidir. Tüm firmalar kendi kayıtlarını ve içeriklerini özgürce ekleyebilmektedirler. Ekibimiz, firma açıklamalarını ve yorumları ön incelemeden geçirerek kontrolleri sağlarlar. Geri kalan tüm içeriklerden, firmaların satışlarından, firmaların görüşmelerinden sadece ilanı bulunan firmalar sorumludur. IPTVBurada.net sadece firmaların ilanlarına yer vermekle yükümlüdür. IPTVBurada.net herhangi bir paket satışı yapmamaktadır.