Soru-Cevap

Premium Firmalar Bölümü Nedir?

Ana sayfada üstte yer alan, firmalarının öncelikli listelenmesini isteyen Gold Üyelerin bulunduğu bölümdür.

Editörün Tavsiyesi Bölümü Nedir?

Piyasadaki IPTV firmalarından kendilerinin tavsiye edilmesini isteyen, editörler tarafından bir ön inceleme yapılarak firamaların yer verildiği alandır.

Sıcak Kampanyalar Bölümü Nedir?

Kampanyasının tanıtılmasını talep eden firmaların yer aldığı bölümdür.

Firmalar Bölümü Nedir?

Rehber sistemimize kayıtlı olan standart firmaların yer aldığı bölümdür.

Paketler Bölümü Nedir?

Kayıtlı firmaların, IPTV paketlerini ekledikleri ve tanıttıkları bölümdür. Türkiye Paketleri, Dünya Paketleri ve Özel Paketler olarak 3 sekmeden oluşmaktadır.

Firmalar Hakkındaki Yorumlara Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Firmalar hakkındaki gerçek kullanıcı yorumlarına firmaya ait açıklamaların bulunduğu sayfalarının alt bölümünden ulaşabilirsiniz.

İlanı Olan Firmadan Nasıl Paket Alabilirsiniz?

Rehber sisteminde kayıtlı olan firmaların açıklama sayfalarına giderek, ilgili firmanın web sitesine ulaşarak satışta olan paketlerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

IPTV Burada'nın Sorumlulukları Nelerdir?

IPTVBurada, bir rehber sistemidir. Tüm firmalar kendi kayıtlarını ve içeriklerini özgürce ekleyebilmektedirler. Ekibimiz, firma açıklamalarını ve yorumları ön incelemeden geçirerek kontrolleri sağlarlar. Geri kalan tüm içeriklerden, firmaların satışlarından, firmaların görüşmelerinden sadece ama sadece firmalar sorumludur. IPTVBurada sadece firmaların ilanlarına yer vermekle yükümlüdür.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.